O nas

Nowoczesne lampy to my!

Blog nowoczesne-lampy.pl został stworzony z fascynacji innowacyjnym oświetleniem wnętrz. Będziemy tu dzielić się wiedzą na temat designerskich lamp, nowoczesnych źródeł światła oraz trendów w branży oświetleniowej. Szukamy nowinek topowych producentów polskich i zagranicznych i będziemy dzielić się nimi z Wami. Nasze publikacje poruszają problemy z jakimi borykają się osoby, które urządzają swoje wnętrze lub dopiero zamierzają zająć się odświeżeniem wnętrz.

Pomagamy dobrać oświetlenie do pomieszczeń

Pomagamy odpowiednio dobrać lampy do pomieszczeń – pokoju, kuchni, salonu , biura oraz innych wnętrz, jego stref, oraz stylu jaki posiada. Przypominamy, iż dobór odpowiedniego oświetlenia należy zaplanować już na etapie budowy, właśnie wtedy musimy podjąć decyzję, gdzie wyprowadzić zasilanie pod kinkiet, lampę wiszącą, plafon czy oświetlenie techniczne. Poza samym zasilaniem, ważnym aspektem jest sterowanie zamontowaną lampą, czy będzie to tradycyjny wyłącznik, czy może wprowadzimy automatykę?

Masz problem z doborem lamp ?!

Ten jak i wiele innych problemów porusza nasz poradnik. Jeśli masz jakiś problem związany z odpowiednim oświetleniem doborem koloru czy też rodzaju lampy, lub może miałeś i znalazłeś na niego rozwiązanie napisz do nas i podziel się z innymi użytkownikami blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *